Zacznij biegać z psem w profesjonalnym sprzęcie, zapisz się na trening, wyjedź z nami na obóz!

O nas

Tło powstania hopdoga można by ująć w kilku określeniach…
  • nieokiełznana potrzeba przebywania tam, gdzie GPS traci orientację
  • nieokiełznana potrzeba przebywania tam, gdzie każde źdźbło trawy zachęca do eksploracji terenu
  • wspólne przeżywanie chwil, przygód, emocji związanych z podjęciem wyzwań i radosnego wyrzutu endorfin, gdy pokonujemy słabości 

hopdog to spełnienie naszych własnych oczekiwań względem rynku: oferujemy Ci to, co poznaliśmy w praktyce na długo przed realizacją projektów związanych z tą specyficzną aktywnością, jaką są psie zaprzęgi. Uprawiając canicross, dogtrekking i jazdę z psem na hulajnodze weszliśmy w nowy świat aktywności z psem, który daje wiele radości i satysfakcji, doświadczenia oraz uczy wyrozumiałości i pokory w stosunku do psa i do siebie samego. Sprzęt, który uwielbiamy choćby za to, że idee które stoją za jego powstaniem, stawiają dobro, zdrowie i wygodę psa zawsze na pierwszym miejscu, używamy i polecamy z pełną świadomością jego zalet. Poddawanie produktu testom w wymagających warunkach pogodowych; podczas dużego wysiłku fizycznego; doskonalenie jego słabości; ulepszanie funkcjonalności i stosowanie najlepszych z możliwych materiałów oraz bliska relacja z Klientem, są fundamentem marki Non-stop dogwear. Nie mogliśmy wybrać inaczej!

Wiemy, jak ciężko czasem jest dobrać odpowiedni produkt lub rozmiar. Zachęcamy do kontaktu z nami podczas dokonywania wyboru produktu, pomożemy, doradzimy i porozmawiamy o psach – to temat, który nigdy nas nie nudzi, bo nasza praca, to nasze hobby. Razem znajdziemy rozwiązanie!

A w blogu podzielimy się naszymi marzeniami, tymi spełnionymi i tymi zaplanowanymi do spełnienia, wiedzą i doświadczeniem. Śledźcie nas uważnie. Szykujemy dla Was dużo porad, informacji i nowości!

 Beata & Iwona 

0
0