Wybieramy ubranie dla psa 0

Czy ludzie naprawdę kupują ubranie dla swoich psów? Odpowiedź jest prosta: TAK. Poza aspektem stylowym, jeśli ubieramy psa w celu ochrony przed warunkami zewnętrznymi, pamiętajmy o kilku ważnych zasadach. 

czytaj całość »
Zmarznięty pies 0
Hera_prowarm_Zmarznięty pies

Czy Twój pies może zmarznąć? Kiedy i na co zwrócić szczególną uwagę w związku z termoregulacją organizmu psa, jakie objawy pojawiają się przy wychłodzeniu, jak reagować. 

czytaj całość »
Summer moved on 0

Lato już niemal minęło. Był to czas relaksu, ale i nowych ciekawych wydarzeń i spotkań, a także powrót do roli ludzkiego rodzica szczeniaka.

czytaj całość »
Dog Epic Race 0

Właśnie mija miesiąc, kiedy nasza mała reprezentacja, Hop Poland, wystartowała w zawodach czeskich górach w celu zdobycia złotych medali, co też przyszło im bez żadnego trudu. Żart. Wystartowaliśmy, bo bieganie z psem w tak pięknej przyrodzie i przyjemnej atmosferze rywalizacji brzmiało jak niezła zabawa i wyzwanie, a na podium tylko usiedliśmy w celach upamiętnienia tego wszystkiego na fotce i dla tej oto relacji z wydarzenia.

czytaj całość »
Więcej zawodów! 0

Zdecydowana większość osób, które posiadają psy i chcą z nimi uprawiać określony sport, robi to dla wspólnego przeżywania emocji i przygody. Im dalej w las, tym pasja sportowa zamienia się w styl życia. I jeżeli osiągają razem dobre rezultaty, pragną uczestniczyć w dużych wydarzeniach sportowych. Artykuł wzbogacony o wrażenia z zawodów Kasi Guss oraz komentarz Martiny Štěpánkovej. 

czytaj całość »
Pierwszy last month 0

 

Miesiąc i kilka dni temu (Mały Książę nie przejmował się liczbami, nie będziemy więc dokładnie liczyć) powstał HOP DOG - ONLINE STORE. Tym samym, jest to pierwszy wpis do naszego pamiętnika. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl