Pierwszy last month 0

W marcu w świecie odbywały się ostatnie zimowe zawody (on snow). Zakończył się też sezon Dryland 2018/2019, o którym napiszemy w osobnym wpisie.

W przeddzień pisania tego artykułu Łukasz Ptaś (Ptaś Sled Dog Racing Team) dojechał i zwyciężył w fińskim Gold Rush Run, który odbywał się nie gdzie indziej, niż w sąsiedztwie Św. Mikołaja. W ciągu dwóch dni przemierzał lapońską krainę pokonując codziennie 45 km. Pierwszego dnia w saniach biegło 6 psów, drugiego - 5. Fantastycznie jest widzieć Polaka na podium wśród jakichś 95% fińskich maszerów :-) Gratulujemy! Razem z Łukaszem udział wzięli też: Beata Patrzałek, która uplasowała się na 11 miejscu i Monika Ptaś - na 26 miejscu. 

Na początku marca, w Sportgastein/ Austria, psy Mikołaja Włodarczyka (Mikołaj Włodarczyk Sleddog Team) wywalczyły złoty medal w sprintach: 4Dogs-1 i srebrny medal w kategorii 8Dogs-1. Gratulacje! Mikołaj całą zimę walczył też na innych wycigach: w francuskim Bessans, w  Frauenwald (2 miejsce) i bawarskiej Haidmuehle (6 miejsce) z czterema psami. 

 

U nas natomiast, jedna data: 25. 02. 2019 zapisała się w naszej historii z kilku bardzo ważnych powodów. Jednym z nich był oficjalny start sklepu Hop Dog. Gdyby ująć to holakratycznie ("holakracja" dotyczy ciekawego systemu zarządzania w organizacjach,w którym brak klasycznej hierarchii i postępowania decyzyjnego): 

sensem istnienia Hop Dog - online store jest przekazanie produktów i wiedzy, doświadczenia i przeżyć

A tak po ludzku: chcemy, aby nasi odbiorcy, przyjaciele, klienci, partnerzy mogli z radością korzystać z tego, co Non-stop dogwear ma najlepsze. Wiemy, że produkt potrafi obronić się sam, a dobry serwis dotyczący kwestii konsumenckich z naszej strony i producenta  jest tym, co się dla Was liczy. Dla nas również. Dlatego też kilka nieprzespanych nocy nie grają roli. Lubimy robić to, co robimy, a psy będą nam w tym nieodłącznie towarzyszyć. Tak jak i Wam :-)

Pierwszy konkurs przy współpracy z haris_the_weim, czyli Harisem i Herą był dla nas przyjemnym początkiem w kontakcie z insta-psiarzami. Świetne, zabawne, poważne i mniej poważne, a nawet poetyczne odpowiedzi dotyczące miejsca, w które wybralibyście się ze swoim psem w majówkę, sprawiło nam wszystkim problem w wyborze tych 3 najlepszych. 1-sza nagroda należała do tych cenniejszych, a była nią uprząż Ultra Harness

Kolejnymi niespodziankami na start był 10% rabat na wszystkie produkty dla członków grupy Traildog czyli śladami psa oraz konkurs - sprint z Julitą Łubianką i Mazakiem. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie! 

 

Poprawna odpowiedź na pytanie o najszybszy kilometr Julity i Mazaka to 2:37!  

 

   

 

 

Ania i wilczak Freki na jednym z treningów oraz przejęta swoją arcyważną rolą w konkursie mała Hera

   

 

Ponadto napisaliśmy 3 artykuły na blogu. Dwa z nich świadczą o fascynacji zimowymi wydarzeniami na dalekiej północy i na Alasce (i wielkim marzeniu ujrzenia któregoś z nich na żywo). Ostatni to osobiste przedsięwzięcie - wyzwanie, które wielu z Was również może podjąć. Tym samym blog wpisuje się w jedną z czasochłonnych, ale bardzo przyjemnych aktywności. 

Dopracowujemy też mały projekt, który przy odrobinie szczęścia, będzie megafajny! 

 

W tak zwanym czasie wolnym... 

... radowaliśmy się z pierwszych oznak wiosny i uruchomienia kurtyn wodnych przy Syrence na Bulwarach Wiślanych. Otwarty odcinek Bulwarów  to drogocenna część Powiśla mierząca 175 m i 24 tys. m kw. powierzchni i kosztująca ok. 21 mln zł. Delikatna fontanna będzie bardzo pożądanym miejscem schładzania się w lecie. We 💚 it! 

A po krótkim canicrossie w ciepłą niedzielę, w trakcie którego po dłuższej przerwie sprawdzaliśmy formę psów i naszą, odpadliśmy. Rezultat: forma pozostawia wiele do życzenia (czytaj: zrobienia).

 

  

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl